Úspěšný konec sezony 2011/2012

Dolní Datyně – Mosty u Jablunkova 4:2 (0:2)

V posledním utkání datyňští hostili na jaře velmi úspěšný celek Mostů u Jablunkova, který přijel bez několika opor. Domácí lodivod Nešpor měl k dispozici kompletní tým až na Tomašáka. Od počátku měli datyňští herní převahu, která však byla platonická a opět neproměnili několik šancí, jednou hosty po střele Janovského zachránila horní tyč a penaltový zákrok na pronikajícího Koldra vytáhl hl.sudí mimo pokutové území. Hosté se prakticky z prvního ohrožení Vasilkovy branky dostali ve 40.min. do vedení a před cestou do šaten se jim ještě o 4 minuty později podařilo svůj náskok zvýšit.

Do druhé půle nastoupil místo zraněného Vandriaka Ondra Sukač, který druhý poločas proměnil v „one men show“. Nejprve však ve 46.minutě se krásně na pravém křídle uvolnil Kubiena a přesným centrem vybídl ke skórování Walu, který trochu se štěstím a pomocí tyče dopravil míč do sítě. Poté již spustil střelecký koncert výše jmenovaný Sukač, když v 51.min. po skrumáži vyrovnal na 2:2. V dalším průběhu tempo diktovali domácí a šli pevně za otočením výsledku. To se podařilo v 75.min. když Dolák vysunul kolmicí za obranu Sukače, který se krásně trefil do pravé šibenice – 3:2. Hosté se snažili o srovnání, ale pozorná domácí obrana je k ničemu vážnějšímu nepustila. Výsledek pečetil tři minuty před konečným hvizdem rozhodčího opět Sukač křižnou střelou zprava k zadní tyči na 4:2 a završil tak nejúspěšnější sezonu datyňských v 1.B třídě.

sestava – Vasilko – Dzedzic (72.Vodička) , Dluhoš, Neumann – Kulhánek – Kubiena,Vandriak(46.Sukač), Janovský, Kolder (78.Hanzlík) – Dolák, Wala

trenér – Nešpor Radovan

asistent – Mládek Petr

masér – Duna Jan

diváci – málo, ale snad byli spokojeni