Zimní příprava 2015

TJ Dolní Datyně 1:10 MFK Havířov (1:4)

Branka: Baláž

Sestava: Vasilko (Rozbroj) – Rohel, Tomašák, Bilas Robin – Kubiena, Miczka, Vlček, Švrčina, Kodenko – Baláž, Bilas René

Zápas s divizním celkem Havířova dopadl pro naše fotbalisty tragicky. Nejen, že schytali debakl, ale také se ukázalo jaké potíže mohou v sezóně nastat pokud se zraní několik hráčů. Hrát bez střídání s kvalitnějším soupeřem zkrátka nelze. Ještě k tomu se v průběhu zranil Bilas René a s obtížemi dohrávali také Kodenko s Kubienou. Ač je výsledek krutý, nevyužili jsme několik tutových šancí naproti tomu Indiáni trestali. V závěru byl černou kaňkou také přístup většiny hráčů, kteří zápas vypustili a nechali naše gólmany napospas. Věřmě, že se naši hráči do začátku sezony dají dokupy.
———————————————————————————————————
MFK Havířov U-19 1:7 TJ Dolní Datyně (0:4)

Branky: Kodenko 3, Baláž 2, Bilas René, Vrbacký

Sestava: Vasilko (Rozbroj) – Rohel, Tomašák, Neuman – Bilas René, Bilas Robin, Miczka, Švrčina, Kubiena – Baláž, Vrbacký (Dolák, Kodenko)

I přes jasnou výhru předvedená hra nebyla optimální a máme stále na čem pracovat.
———————————————————————————————————
TJ Dolní Datyně 1:2 TJ Lokomotiva Petrovice (0:1)

Branky: Vrbacký

Sestava: Vasilko (Rozbroj) – Neuman, Janovský, Rohel – Kubiena, Vlček, Švrčina, Dolák, Kodenko – Baláž, Kulhánek (Vrbacký, Batiha)

Naši hráči sehráli místo klasického tréninku přátelské utkání s divizním celkem z Petrovic. Z kádru chyběli Tomašák, Miczka, bratři Bilasové, a Hruška. Proto musíme poděkovat špílmachrovi Janovskému, který nám vypomohl. Se soupeřem jsme se drželi celý zápas a bojovali o každý míč, především jsme si kvalitně zaběhali Emotikona smile Jedinou branku střelil dorostenec Vrbacký, kterého vyslal do sóla Kubiena a mladá posila nedala hostujícímu gólmanovi šanci. Také naši gólmani podali dobrý výkon, kdy zlikvidovali několik šancí. Další zápas hrají tuto sobotu ve 14:00 v Havířově proti domácímu celku dorostu U-19.
———————————————————————————————————
TJ Dolní Datyně 8:0 DEPOS Horní Suchá (4:0)

Branky: Kubiena 4, Neuman, Baláž, Kulhánek, Rohel

Sestava: Vasilko – Rohel, Tomašák, Neuman – Kubiena, Vlček, Miczka, Bilas Robin, Kodenko – Bilas René, Dolák – (Kulhánek, Švrčina, Baláž)

Soupeř ze Suché utpěl tvdou porážku, v zápase ho naši fotbalisté nepouštěli do šancí a zodpovědně bránili. Hosté se museli obejít bez několika hráčů základní sestavy, i tak si však naši hráči s chutí zastříleli. Další zápas odehrají muži ve čtvrtek 5.3. s velice silným divizním týmem Petrovic.
———————————————————————————————————
TJ Dolní Datyně 8:2 Staříč (5:0)

Sestava: Rozbroj (Vasilko) – Tomašák, Rohel, Dolák, Švrčina, Miczka, Vlček, Hruška, Bilas Robin, Bilas René, Vasilko (Neuman)
———————————————————————————————————
TJ Dolní Datyně 5:1 Sokol Dobrá (2:0)

Branky: Baláž 3, Kubiena 2

Sestava: Vasilko (Rozbroj) – Rohel, Tomašák, Dolák – Kubiena, Miczka, Vlček, Švrčina, Hruška – Vrbacký, Baláž

I přes velký počet absencí sehráli naši fotbalisté druhý zápas ve dvou dnech. Celek z Dobré jsme i přesto přehrávali a nepouštěli je do vážnějšího ohrožení naší branky.
———————————————————————————————————
MFK Havířov (U-19) 3:4 TJ Dolní Datyně (2:2)

Branky: Kubiena 2, Baláž 2

Sestava: Vasilko (Rozbroj) – Dolák, Tomašák, Neuman – Hruška, Vlček, Miczka, Kodenko, Švrčina – Kubiena, Rohel (Baláž)

Po delší odmlce, kdy naši hráči měli odehrát 2 přátelské utkání s H.Suchou a Dobrou (oba zápasy ale byly z důvodu nepřízně počasí zrušeny) sehráli místo tréninku přátelské utkání s dorostem Havířova. Nutno uznat, hra byla plná nepřesností, ale zápas byl oživením místo klasického tréninku. Další match odehrají muži tento čtvrtek proti celku z Dobré.
———————————————————————————————————
TJ Dolní Datyně – TJ HEPO Petřvald: 6:2 (2:1)

Branky: Rohel 3, Kodenko, Kubiena, Vlček

Sestava: Vasilko (Rozbroj) – Kučera, Neuman, Dolák – Kubiena, Vlček, Tomašák, Kulhánek, Hruška – Rohel, Kodenko (Švrčina)